Prepravu tovaru nechajte na nás!

TOVAR TAXI

Prvá nákladná taxi služba
v Trnave.

Tovar Taxi vznikla na základe dopytu spotrebiteľov na dopravu rozmernejších nákladov v rámci mesta a jeho okolí za prijateľné ceny. Po telefonickej objednávke váš tovar vyzdvihneme a bezpečne prevezieme na vami určené miesto v dohodnutom termíne.

Prečo práve my?
Prispôsobíme sa vašim potrebám.

Výhodou služieb TOVAR TAXI je časová flexibilita a prispôsobenie sa časovým možnostiam našich zákazníkov. Zákazník ma možnosť ešte pred samotnou objednávkou prepravy, pozrieť si na našej internetovej stránke cenník služieb.

Zjednodušte si sťahovanie,
aj prepravu tovaru.

Na vaše starosti s rýchlym a spoľahlivým prevozom nového gauča alebo kuchynskej linky z obchodu k vám domov môžete zabudnúť a pokojne ich prenechať na iných. Vďaka TOVAR TAXI už nemusíte prosiť o pomoc rodinu, susedov ani kolegov z práce.
 


“Reagujeme na skutočnosť, že mnohé predajne nábytkárskeho tovaru síce zákazníkom ponúkajú službu odvozu zakúpeného tovaru, no spravidla býva tovar doručený až v priebehu nasledujúcich dní, často v pracovnom čase, čo ľuďom nemusí vyhovovať. My sa snažíme požiadavku klienta vyriešiť okamžite ako je to možné v snahe, aby napríklad svoj nový kus nábytku mal doma ešte v ten istý deň," vysvetľuje Richard Tanečka, zakladateľ ešte stále pomerne novej služby pre obyvateľov Trnavy a okolia.